Editia a III-a 2016

 

Rezultate Cupa Transilvania  Editia a III-a 2016

Categoria 1F  2009 +

Loc Nume prenume Timp Obs
1. Muresan Elena 27:77
2. Horvat Natalia   32:19
3. Egyed Eszter Dorka     33:37
4. Moldovan Diana 34:83
5. Tomescu Ilinca 36:95
6. Ungur Ana-Maria 37:10
7. Veres Zsofia 37:25
8. Padureanu Maria Georgia 44:50
9. Muresan Emma 46:37
10. Damache Oana Bianca 48:71
11. Cioban Adina 50:43
Dimcea Ana Sofia Descalificat
Husariu Tania Descalificat

Categotia  1B  2009+

Loc Nume prenume Timp Obs
1. Bogos George 26:40
2. Ciocan Paul 29:27
3. Ungur David Alexandru 38:20
4. Rosu Denis 38:29
5. Moldovanu Matei 40:68
6. Podea Razvan 46:59
7. Crisan Luca Samir 52:59

Categoria 2F  2008,2007

Loc Nume prenume Timp Obs
1. Nistoroiu Alexia 26:53
2. Damache Daria 27:12
3. Mândrutiu Mara Elena 30:93
4. Pavel-Mititean Ana 34:02
5. Guja Stefania 34:56
6. Feur Alexandra 34:66
7. Giurgiu Catinca 34:96
8. Dimcea Mara Ioana 35:28
9. Feur Teodora 35:50
10. Banc Alessia Patricia 35:59
11. Podea Riana 38:30
12. Buciuta Mara 39:32
13. Balla Alexandra 46:22
14. Şuşman Larisa Diana
Tudos Mara Descalificat
Husariu Irina Descalificat

Categoria 2B 2008,2007

Loc Nume prenume Timp Obs
1. Groza Teo 27:20
2. Torok Zalan 30:05
3. Cohuţ Bogdan Stefan 30:93
4. Demeter Dragos Victor 31:66
5. Banc Razvan 32:37
6. Felecan Toma Matei 32:65
7. Zaiu Vlad 32:73
8. Herban Antoniu George 34:38
9. Podar Horaţiu Alexandru 34:65
10. Iepure Adrian Mihai 36:84
11. Basso Francesco 37:00
12. Mării Luca Marian Tudor 39:87
13. Ardelean Luca Dragoş 46:43
14. Botezan Mihnea Alexandru 47:18
Tuţiu Matei Alexandru Descalificat

Categoria 3F 2006,2005,2004

Loc Nume prenume Timp Obs
1. Pahonţu Antonia Ruxandra 23:61
2. Fuchs Alessia 23:86
3. Garbo Ana 26:16
4. Fratiman Maria Luisa 29:21
5. Ciocan Maria 29:44
6. Curea Sara Ingrid 30:74
7. Demian Xenia 31:11
8. Egyed Zsofia-Iringo 31:47
9. Cătărig Daiana Lucia 31:99
10. Borbely-Kubina Hannah 32:58
11. Munteanu Bianca 33:88
12. Tîrnăvean Clara 34:28
13. Corpade Maria 34:69
14. Racovita Doina 35:35
15. Corpade Sara 36:28
16. Dan Maria Augusta 43:03
17. Stăncioiu Alexia Maria 58:77
18. Alamoreanu Cristina 85:04
Guja Maria Descalificat
Bara Catalina Abandon

Categoria 3B 2006, 2005, 2004

Loc Nume prenume Timp Obs
1. Simedrea Luca 22:72
2. Demian Luca 23:23
3. Macarie Filip 23:95
4. Nicolae Vlad Mihail 24:02
5. Jitaru Matei Aian 24:42
6. Cătărig Horaţiu Liviu 26:11
7. Racoviţă Răzvan 28:31
8. Rusu Andrei 28:38
9. Onoe Luca 29:89
10. Roşu Eric 30:75
11. Jurja George Simion 30:92
12. Lăzurean Răzvan 31:08
13. Platon Aris Horatiu 32:59
14. Peia Vlad Alexandru 32:82
15. Ţicarat Casian Denis 33:32
16. Băgăcean Tudor 34:00
17. Muska Mark 34:16
18. Bădoi Florin Daniel 35:43
19. Tanţău Cristian 35:95
20. Moldovan Darius Adrian 36:32
21. Cocan Gabriel 43:93
22. Rusu Stefan 3’34:73
Vlaic David Andrei Descalificat

Categoria 4F 2003, 2002, 2001

Loc Nume prenume Timp Obs
1. Crişan Hanna 22:81
2. Stoica Maria Cristina 22:86
3. Fina Agota Eniko 23:57
4. Curea Anda Desiree 24:05
5. Salanţă Antonia Ştefania 24:99
6. Popescu Ruxandra Cătălina 25:49
7. Torok Boglar 25:94
8. Andreica Andreea 27:01
9. Ciurtin Iasmina 29:88
10. Ardelean Patricia Cristiana 31:66
11. Rus Irina 32:42
12. Bogos Ioana Lavinia 33:40
13. Tanţău Ana Teodora 33:52
14. Marcu Diana Maria 34:94

Categoria 4B 2003, 2002, 2001

Loc Nume prenume Timp Obs
1. Salantă Andrei Vasile 22:96
2. Câmpean Tony Vlad 23:11
3. Botezan Bogdan Ionut 24:85
4. Ungur Emil Ionut 25:02
5. Fănăţan Andrei Sergiu 26:42
6. Chiorean Tudor 26:50
7. Felecan Luca Nicolas 28:68